O NAS

Skin Institute to niezwykłe miejsce na warszawskiej mapie kosmetycznej, które łączy skuteczne leczenie i pielęgnację z przyjemnością.

Skin Institute powstał z zamiłowania do kosmetologii i medycyny estetycznej.  Instytut  tworzą osoby otwarte, pełne pasji, optymizmu i zaangażowania w wykonywaną pracę. Zespół systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. To inwestycja dzięki której możemy zagwarantować usługi kosmetyczne najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Proponujemy Państwu różnorodne metody upiększania i odmładzania. W naszej ofercie posiadamy również usługi typowo pielęgnacyjne jak fryzjerstwo czy manicure, a także relaksacyjne masaże.

Skin Institute to bez wątpienia najlepsze i najmodniejsze Medical Day SPA na warszawskich Bielanach. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie, poczucie zaufania i bezpieczeństwa klientów, dlatego pracujemy w atmosferze prywatności i staramy się udowadniać to podczas najdrobniejszych czynności.

 


mgr Oktawia Jędraskosmetolog, manager

Magister kosmetolog o specjalizacji kosmetyki pielęgnacyjnej oraz Wellness &SPA, specjalista z zakresu profesjonalnej pielęgnacji skóry oraz dłoni. Dążąc do poszerzenia swojej wiedzy oraz poznania nowości kosmetycznych uczestniczy w licznych konferencjach naukowych, kongresach oraz prezentacjach. Ekspert w zakresie przeprowadzania zabiegów mezoterapii igłowej, fal radiowych oraz manicuru pielęgnacyjnego.

 

 

 


mgr Natalia Skibakosmetolog

Licencjonowany kosmetolog i magister technologii chemicznej o specjalizacji biotechnologia i technologia chemii kosmetyków. Wykwalifikowany stylista rzęs z wieloletnim doświadczeniem, obejmującym pracę przy sesjach zdjęciowych oraz reklamach telewizyjnych. Od wielu lat konsekwentnie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności w dziedzinie kosmetologii i chemii kosmetycznej, którą z powodzeniem wykorzystuje w pracy zawodowej. Największe atuty Natalii to pasja, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta.

 

 

 


mgr Agnieszka Burconkosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła magisterskie studia kosmetologiczne na specjalności Wellness&SPA. Do swojego zawodu podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Specjalizuje się w zabiegach na ciało i masażach. Wykonuje również zabiegi z zakresu pielęgnacji dłoni oraz stóp a także wykonuje zdobienia.

 

 

 


Dr Sławomir Jędraslekarz, chirurg

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 specjalizacja z chirurgii ogólnej. Od 1981r do 2006 asystent oddziału chirurgii ogólnej Szpitala Praskiego. Od 2007r zajmuje się medycyną estetyczną, ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu stosowania toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, zabiegów laserowych i lipolizy. Uczestnik  licznych kongresów międzynarodowych i warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

 

 

 

 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń
ZAPISZ SIĘ ONLINE